Soutěžte o zájezd do Ameriky za 150.000

Vyber z galerie fotku tvého vymazleného burgeru a nezapomeň, že musí být na fotce i etiketa Ládi Grilemana.

Vybrat soubor

Fotku nahrajte v maximální velikosti 5 MB a ve formátu JPEG, PNG nebo GIF.

Odesláním potvrzuji, že souhlasím s pravidly soutěže. Celá pravidla zde.

V případě problémů nebo dotazů pište na: ladagrileman@ku.cz

Láďa ti děkuje za účast! Teď už jen doufej, že ho tvůj burgr natolik okouzlí, že tě pošle do finále.

Anna Chýlková - Návsí

Anna Chýlková - Návsí

Václav Vydra - Praha 9

Jakub Zuzánek - Praha 6

Gabriela Daňová - Hošťálková

Ondřej Luštinec - Hradec Králové

Libor - Králíky

Karolína Kodajová - Žetenice

Lukáš Hezina - Semice

Roman Beneš - Litvínov

David Novotný - Praha 9 - Černý most

Michaela Vedralova - Svojetice

Filip Rybár - Horní Bečva

Mach Jaroslav - Skuteč

Kristýna Šulcová - Rokycany 33701

Martin Hofman - Křemže

Dalibor Sikora - Jablunkov

Magdalena Wagnerová - Praha 5

Anna Chýlková - Návsí

Václav Vondruška - Praha 6

Ondřej Telecký - Karlovy Vary

Jiří Kopecký - Přelouč

Štefan Livinka - Plasy

Alena Machová - Skuteč

Dana Typltová - Hradec Králové

Magdalena Wagnerová - Praha 5

Karolína Kodajová - Žitenice

Michal Semrád - Soběslav

Eva Semrádová - Soběslav

Lucie Šáchová - Pardubice

Veronika Urbánková - Liberec

Jan Hodaň - Přeštice

Tereza Stoklasová - Morkovice-Slížany

Marie Hlaváčková - Tábor

Gabriela Davidová - Praha 3

Gabriela Davidová - Praha 3

Magdalena Wagnerová - Praha 5

Petr Kneblík - Čisovice

Adéla Bulínová - Benešov

Marek Ogurčák - Praha

Veronika Sobková - Lipník nad Bečvou

Zdeněk Capil - Opava

Vojtěch Podlipný - Praha

Andrea Landgraf - Jičín

Jitka Görnerová - Praha 9

Blanka Chocová - Plzeň

Petr Zelinka - Bohušovice nad Ohří

Marie Hlaváčková - Tábor

Jiří Černý - Ústí nad Labem

Adam Dolejš - Havlíčkův Brod

Marek Hlubuček - semily

Lukáš Blabla - Ostrava

Klaudie Kryštof - Praha

René Cakl - Pardubice

Waldemar Schneider - Vyskytná nad Jihlavou

Tadeáš Müller - Praha 8

Anežka Polehnová - Zlín

Pavel Stránský - Kolín

Marcela Suchá - Duchcov

Josef Kupka - Brno

Alena Šťastná - Český Krumlov